Pieskovanie

Túto potlačovú technológiu je možné  používať na reklamné predmety zo  skla a kovu. Je vhodná pre označovanie pohárov, plakiet, nerezových butyliek, hrnečkov a ďalších sklenených a kovových predmetov.

Využitie:

Technológia, ktorá umožňuje plastické vyznačenie loga na predmet. Možno ju používať na sklo a kov. Je vhodná na označovanie pohárov, plakiet, nerezových butyliek, hrnčekov a ďalších sklených a kovových predmetov.

Priebeh potlače:

Technológia, kde k vyznačeniu loga na predmet dochádza fúkaním piesku cez špeciálnu šablónu. Pieskovacích šablón je niekoľko druhov a ich použitie sa líši podľa charakteru pieskovaného loga a množstva pieskovaných predmetov. Pri pieskovaní sú šablónou zakryté tie miesta, kde má povrch predmetu zostať nezmenený. Hĺbka reliéfu je závislá na tvrdosti daného predmetu a doby pôsobenia prúdiaceho piesku na dané miesto.
Pre vypieskovanie loga na predmet sa používajú dva druhy piesku. Jemný piesok sa používa na drobnejšie motívy, hrubý piesok na veľké, jednoduché motívy. Pieskovanie prebieha, z dôvodu veľkej prašnosti, v špeciálnych boxoch.

Výhody a nevýhody:

Reklamné predmety dekorované touto technológiou sú veľmi decentné a stále.

Cenník REDA:

Táto potlačová technológie je v cenníku označená písmenom M a podľa veľkosti ďalej rozdelená na M1-M3.

Cenník potlačových technológií spoločnosti REDA s.r.o. (*.pdf, 100kB)

 

piskovani 1  piskovani 2  piskovani 3 

Navštívte nás
aspoň
VIRTUÁLNE

virtuálna REDA

Využite možnosť
nákupu
ONLINE

e-shop REDA

Desať dôvodov prečo zvoliť práve spoločnosť REDA

1) Tradícia a skúsenosti

Máme bohaté skúsenosti na poli reklamných predmetov, darčekových predmetov a reklamnej potlače v Slovenskom aj európskom formáte. Sme na trhu už od roku 1993 a od tej doby sme získali mnoho skúseností, ktoré teraz využívame v prospech svojich zákazníkov.
Vieme, čo robíme!

2) Sme tím

Reklamným predmetom skutočne rozumieme. Podieľame sa na priebehu celej zákazky od objednávky až po expedíciu tovaru. Zamestnanci spoločnosti REDA pracujú v tíme, a preto sme schopní vyprodukovať kvalitný tovar aj služby.
Základom je dobrá spolupráca!

3) Krátke dodacie lehoty

Garantujeme krátke dodacie lehoty. Vďaka skladovým zásobám a výrobným kapacitám Vám reklamné predmety dodáme v dohodnutých termínoch.
Všetko čo sľúbime, dodržíme!

4) Dobre zvládnutá logistika

Používame prepracovaný a operatívny systém logistických a expedičných služieb. Tiež vďaka dobrej spolupráci s renomovanými dopravcami všetky reklamné predmety dodáme včas a na správne miesto.
Pre významných klientov zabezpečujeme logistické projekty s uskladnením vyrobeného tovar v našich priestoroch spolu s následnou distribúciou.
Na nás sa môžete spoľahnúť!

5) Skladové priestory a zásoby tovaru

V priestoroch s kapacitou 16 000 paletových miest pre Vás skladujeme tisíce reklamných predmetov, ktoré sme schopní dodať v najkratších možných termínoch.
Stačí si len vybrať!

6) Kvalita

Vďaka kvalitným a stále inovovaným strojom, ktoré pre svoju prácu používame, môžeme zaručiť vysokú kvalitu potlače reklamných a darčekových predmetov.
Od roku 2006 je spoločnosť REDA s.r.o.držiteľom certifikátu o zavedení systému managementu kvality podľa normy ČSN EN ISO 9001:2001. V roku 2009 získala certifikát ČSN EN ISO 9001:2009.
Vsaďte na reprezentatívne a detailne spracované reklamné predmety!

7) 10 technológií potlače

Ponúkame 10 technológií potlače. Vhodnú technológiu presne pre Váš reklamný predmet Vám ponúkne naše ochotné obchodné oddelenie.
Vsaďte na moderné technológie!

8) Veľký objem zákaziek

Technické a personálne kapacity nám umožňujú vyrobiť veľa reklamných predmetov naraz. Pracujeme v tíme a máme k dispozícii najnovšie technické i technologické vybavenie.
Nás len tak nezaskočíte!

9) Moderné technológie

Udržujeme vysokú úroveň technického a technologického vybavenia. Výrobné oddelenie stále modernizujeme, aby boli Vaše reklamné predmety dokonalé. Zamestnanci sú neustále školení tak, aby ich práca bola čo najkvalitnejšia a najefektívnejšia.
Vsaďte na kvalitu!

10) Kvalitné zázemie

Reklamné a darčekové predmety pre Vás vyrábame od roku 2007 v novej hale, ktorá ponúka viac než 2000 m2 výrobných priestorov. Na Vaše prianie tiež zhotovíme najrôznejšie darčekové balenia. To všetko prebieha v našej dobre vybavenej baliarni. V priestoroch obchodného oddelenia spoločnosti si môžete prezrieť celý náš sortiment, prípadne si vzorky reklamných predmetov zapožičať.
Za všetkým čo robíme, si stojíme!

Právne informácie a ochrana súkromia

Úvod  >  Služby  >  Potlač  >  Pieskovanie